Tatra Hotels

Grupa TATRA HOTELS to szeroka i różnorodna oferta noclegów na Podhalu. Nasze obiekty, rozmieszczone są w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej , Kościelisku, Białym Dunajcu i Bańskiej Niżnej. Do wyboru gości są zarówno komfortowe pokoje hotelowe, jak i luksusowe apartamenty oraz domki ze strefą SPA.

Taka kompleksowa oferta, pozwala zaproponować wspaniały pobyt w górach, zarówno gościom indywidualnym, szukającym relaksu i aktywnego wypoczynku, jak i zorganizowanym grupom turystycznym lub biznesowym.
Dla naszych gości przygotowaliśmy bezpieczny system rezerwacyjny www.tatrahotels.pl ,z gwarancją najlepszych cen i pewnymi informacjami o wolnych terminach. Znajduje się tam również szczegółowy opis z galerią zdjęć naszych obiektów oraz kompletna lista ofert specjalnych i pakietów pobytowych.

Rezerwując pobyt w obiektach TATRA HOTELS otrzymujesz kartę TATRA HOTELS club z rabatami na okoliczne atrakcje, SKI PASS, TERMY, oraz oferty naszych partnerów. Dodatkowo, wszyscy posiadacze karty, otrzymują zniżki na kolejne pobyty, wyjątkowe oferty urodzinowe i cykliczne kody rabatowe.

Zapraszamy w TATRY